Виставковий художній проект 2017 року
«Велична Біблія»

Сфера культури в багатьох європейських країнах визнається національним пріоритетом держави і її невід’ємною частиною стратегії державної безпеки. Саме через культуру суспільство отримує основи моралі, принципи поведінки і розвиток естетичного смаку, основи духовного розвитку, історичні і духовні цінності народу.

Відомий вислів: «Хто не кормить свою культуру – буде кормити чужу армію» - поступово становить реальність нашого часу. В наш  час сфера культури як ніколи актуальна, тому що має змогу формувати громадську  думку суспільства і зберігати та популяризувати моральні та духовні цінності.

Виставковий художній проект  «Велична Біблія» присвячений відзначенню 500-річчя Реформації на теренах європейського простору. Реформація, розпочата 500 років тому з петиції Мартена Лютера мала за основу ретельне вивчення Слова Божого, що стало могутнім поштовхом не тільки до церковних, культурних, економічних  і соціальних перетворень, але .й могутнім духовним поштовхом для всього світу.

Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання,
для виправлення, для виховання у праведності, - щоб досконалою
була Божа людина, підготованою для всякого доброго діла
(2 Тимофію 3:16,17)

Опис проекту:
Виставковий художній проект, присвячений 500-річчю Реформації за участю сучасних українських професійних митців образотворчого мистецтва.

Проведення виставкового пересувного проекту передбачає формування виставки, що складається з 100 найкращих творів сучасного мистецтва (живопису, графіки, скульптури) з усієї України, присвячених Біблійній тематиці.

Вибрані твори відкривають для глядача євангельський біблійний сюжет, ілюструють красу і одкровення Слова Божого, відкривають в сучасній інтерпретації і сучасними методами глибину і філософію Святого Письма. В проекті приймають участь роботи, відібрані з усієї України на конкурсній основі, що мають найвищий художній рівень і мають в основі своїй одкровення Слова Божого.
Проведення проекту передбачено  наступних   містах України  Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Черкасах


Умови участі:

Твори, які беруть участь в цьому проекті, будуть прийняті в експозицію на підставі конкурсного відбору. За його результатами буде видано каталог виставкового проекту за участю кращих 100 робіт, що візьмуть участь в експозиції.

Всім бажаючим взяти участь в цьому проекті необхідно:
1) вислати якісне фото пропонованої роботи (до 2МБ)
2) назва роботи
3) вказати розмір роботи, матеріал, техніку, рік створення
4) короткий опис роботи, коментар до неї, можливо цитату зі Святого Письма і т.д.
5) свою творчу біографію

Дану заявку на участь необхідно подати до 15 липня  2017 року (кінцевий термін!) на адресу: vistavka@i.ua.

Внесок учасника  проекту – 500 грн, не залежно від кількості картин.

З усіх додаткових питань Ви зможете зателефонувати за тел:
0964604949  або 0506040502

З повагою, Асоціація художників-християн
w
ww.axx.org.ua


Асоціація художників-християн – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує творчих людей християнського віросповідання для спільного служіння Господу своїми талантами.

Мета АХХ – популяризація загальнолюдських і християнських цінностей через творчість сучасних митців сфери образотворчого мистецтва. Організація існує з 2009 року і щорічно проводить  виставкові і загально просвітницькі проекти в Києві і інших містах України.